TWÓJ KOSZYK  |  0 produktów  |  0 PLN
Szukaj  
Home    O Firmie    Nowości    Promocje    Kontakt    B2B  
 
 

 

 
   

 

 
 
   
   
   
 

 

 
   
   
   
   
   
   
 

         

         

 
 
Poznaj najnowsze promocje!

 
Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI
1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:
o Płatność za pobraniem - przy odbiorze przesyłki u kuriera.
o Przelew na konto sklepu (forma przedpłaty) - na niżej wskazany numer konta bankowego PKO Bank Polski: 41 1020 1055 0000 9302 0117 4721. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu. W przypadku przedpłaty towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.
o Płatność online lub kartą - w chwili składania zamówienia.
o Autoryzacji płatności online i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online PŁATNOŚCI.PL. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji.
2. W przypadku zamówienia przekraczającego kwotę 2500 zł portal covalland.com.pl zastrzega sobie prawo do ograniczenia możliwości zapłaty za zamówienie jedynie poprzez przedpłatę na konto całości lub części kwoty zamówienia.
3. Klient nie jest uprawniony do wstrzymania płatności, ani potrącenia swych należności w stosunku do Covalland. Przeniesienie wierzytelności przysługującej Covalland na inne podmioty, możliwe jest wyłącznie za uprzednia zgodą Covalland udzieloną na piśmie pod rygorem nieważności.

 

Projekt & cms: www.zstudio.pl